AM
Soru Sahibi
7 Mayıs 2020 03:14

omurda çıtlama

merhaba hocam. bende bazen hapşurduğumda veya eğildiğimde (örneğin arabaya otururken) omurda bir çıtlama oluyor ve bu çıtlama sanki vücudumdan ayaklarımdan canı kesiyor. sizce bunun nedeni ne olabilir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli
Ortopedi ve Travmatoloji

Bel fıtığı olabilir veya sinire bası yapan bir başka şey bu nedenle muayene olmanızı ve sonrasında gerekirse diğer işlemler yapılarak ne olduğu belirlenebilir geçmiş olsun

11 Mayıs 2020 21:25