ip
Soru Sahibi
30 Ekim 2014 11:37

öksürük ve gelişim

Dr bey merhaba 2 yaşında kızımın bugün 24 ay aşısı vardır 2-3 gündür balgamlı ara ara öksürüğü oluyor aşısını yaptırırken muayene de oldu dr boğazları kızarmış faranjit dedi balgam söktürücü bir de zimaks antibiyotik verdi nasıl değerlendirirsiniz bebeğim 3660 gr 50 cm doğdu şuan 90 cm *** *** ** gr gelişimi nasıldır çok teşekkür ederim,hürmetler..

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Ertuğrul Güler
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Hematolojisi

Pınar Hanım kızınızın gelişimi çok iyi.Muayene etmediğim için tverilen tedavi hakkında yorum yapamam.Geçmiş olsun.

30 Ekim 2014 14:08