KS
Soru Sahibi
22 Ekim 2019 16:09

Öksürük sorunu

Merhaba hocam size bir sorum olacak ben öksürük var hocam başladığı zaman uzun süre geçmek bilmiyor kuru öksürük boğazında sürekli bir gıdıklama oluyor yutkunurken de sürekli birşey varmış gibi takılıyor bunun dışında hasta bile değilim her sene böyle oluyorum bazen iki ay bile sürüyor doktora gidiyorum sadece öksürük şurubu verip yolluyor sizin onerebileceginiz bir ilaç var mı hocam bu durum beni çok rahatsız ediyor

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Yaşar Çokkeser
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

uykuda burun tıkanmasına bağlı ağız açık uyuma, sinizüt,reflü müzmin öksürük yapar müsait zamanda gelebilirseniz muayene edip detaylı konuşalım iletişim:*** *** ** numaralı telefondan randevu alabiirsniz.

23 Ekim 2019 10:53
KS
Soru Sahibi

Anladım hocam size gelip muayene olmayı çok isterdim fakat ben Bartın da yaşıyorum size doktor sitesi üzerinden ulaştım

23 Ekim 2019 11:31
Prof. Dr. Yaşar Çokkeser
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Tamam

3 Kasım 2019 10:51