EA
Soru Sahibi
2 Mart 2021 21:30

Öksürük şikayeti

Hocam hayırlı akşamlar. Mide şikayetiyle Dr a gittim endeskopi tahlil ultrason yapıldı. Reflü gastrit ve karaciğer yağlanması ve karaciğer büyümesi oldugu söylendi. Ve yaklaşık iki aydır geçmeyen öksürük şikayetim var ne tavsiye edersiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mehmet Emin Erdem
Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhabalar..Karaciğer yaglanmasina ilişkin youtube kanalimda iki ayrı videom var. Sorulariniza o videolarda doyurucu yanıtlar bulabilirsiniz .Geçmiş olsun.

2 Mayıs 2021 10:48