AA
Soru Sahibi
5 Eylül 2008 00:43

Noyan bey benim ön dişlerim ayrık ve öne yakın bi dişim iltihaplı bi süt di

Noyan bey benim ön dişlerim ayrık ve öne yakın bi dişim iltihaplı bi süt dişi, muhtemelen çekilecek.ben laminat vener yaptırmayı düşünüyorum sizce bu mümkün mü?ve ortalama ne kadar ücret vermem gerekir?yada başka ne yaptırmamı önerirsiniz?şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Noyan Bakır
Diş Hekimi

Sayın AYTEKİN; Geçmiş olsun. Dişlerin durumunu klinik ve radyolojik olarak iyice incelemeden birşey söylemek yanıltıcı oluyor. Laminate veneer kronlar ile vaka iyi seçilirse güzel sonuç alınır.Türk Dişhekimleri Birliğinin ilan ettiği asgari ücret *** *** ** YTL dir. Küçük farklılılklar olabilir.Sağlıklar dilerim.

8 Eylül 2008 12:37