KK
Soru Sahibi
25 Ekim 2019 02:45

Nörolojik bulgular lütfen cevap

Merhaba kızım 2.5 aylık baş çevresi küçük doğdu ve mr çekildi tanı:Korpus kallosumda hipogenezis ,kolposefalik görünüm -bilateral serepral hemisferlerde parankimal atrofi bulguları -sol orta kulak avitesinde ve mastoid hücrelerde havalanma kaybı mevcut etkileri ağırmı olacak teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Meltem Uzun
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Merhaba , muayene onemli bas cevresı takıbı , ana erken rehabılıtasyon onemli bız bı ekıple calışıyoruz bazen tetkıklere bakmadan hastaya odaklanmak gerek

1 Aralık 2019 12:53