ES
Soru Sahibi
23 Temmuz 2021 10:29

Nolur cevaplayınız hocam lütfen

Merhabalar hocam ben bir kızım 23 yaşında ve bakireyim. Adetim düzenlidir regl kanamalarım normal seyrindedir. Kasıklarımda çok da ağrı olmaz. Bu süreçler normal geçiriyorum. Ama çözülmeyen bir sorunum var. Mastürbasyon yaptığımda ya da tahrik olduğumda vajina girişinde hafif içe doğru bir batma tarzı acı hissediyorum. Bu acı günlük zamanda asla olmuyor. İdrar yaparken de acı çekmiyorum. Dokununca da acı çekmiyorum. Sadece tahrik oldugumda ve mast. Yaptigimda bu acıyı yaşıyorum. Tahrik olmak hakkında beklediğimde geçiyor. Ama devam edersem o acıyı vajina girisinin oralarda bir yerde hissediyorum içten ve biraz yüzeysel bir şekilde. Uzun süredir bunu kimseye anlatamıyorum enfeksiyondan mı diye antibiyotige başladım ayrıca mantar ilacı da kullandım asla geçmedi. Vajinamda şekil bozukluğu ya da bir şey de yok. Doktor kontrolüne gittim ultrasonda tertemiz çıktım. Vajinama bakire olduğum için bakmadı. 3 kez krem verip yolluyor ama geçmiyor. Bu acı günlük hayatta asla olmuyor sadece tahrik olunduğunda ya da mastürbasyon. Ben bu acıyla yaşamak istemiyorum ne yapmam gerekiyor? Lütfen bana yardım edin sebebini anlayamadım

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Alkılıç
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Merhaba hissettiğiniz ağrı gerçek bir ağrı olmayıp aslında vajinanın aşırı uyarılmasına bağlı oluyor. O his cinselliği öğrendikçe zaman içerisinde keyif alma duyusuna yani orgazma dönüşen bir histir fakat sizi cok rahatsız ediyorsa cinsel fonksiyon bozuklukları ile ilgilenen bir hekime giderek bunun için cinsel terapi alabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim

23 Temmuz 2021 22:58