ye
Soru Sahibi
13 Haziran 2020 02:13

neyden kaynaklanıyor olabilir?

merhaba, bende faranjit ve reflu vardi doktor ilac vermisti gecince ilaci birakirsin demisti bende bir haftaya yakin kullanip sonra birakmistim ama tam anlamıyla geçmiyor reflü boğazımda hep sanki rahatsızlık hissi ve sıkışma hissi var bende panik atakta var ayrıca. sınav senemdeyim ayrı bir stresliyim şu zaman.. bu bir kaç gündür üst damakta acı ve ağzıma sanki arada bi garip bir tat geliyor gibi oluyor ve kötü bir şey mi var diye çok korkuyorum reflüden kaynaklanıyordur değil mi? midemde herhangi bi ağrı vs yok ama boğazım sürekli bi garip

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Furkan Karaloğlu
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba, şikayetin reflüyle ilgiliyse biraz daha uzun süre ilaçlarını kullanmalısın. Streste bu tip sorunlara yol açabilir ama. Geçmiş olsun.

13 Haziran 2020 13:51