EY
Soru Sahibi
3 Mart 2020 21:03

Nefes darlığı

Hocam bende 3 hafta önce Bi nefes darlığı başladı 1 yıl kadar sigara içtim ama ara ara yani sonra Bi grip gibi bişey oldum doktora gittim faranjit dedi ilaçları kullandım ve doktora gittiğim gün bide kan verdim Sonucunda CRP değerim 38.92 çıktı Demir(serum) 52 çıktı. Size sorum bu nefes sorunumun bunlarla Bi alakası varmıdır yada başka bişey mi vardır. Böyle derin nefes almaya çalışırken tam alamıyorum gibi oluyor

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Tahir Akdeniz
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Alt solunum yolu enfeksiyonu nedeniyle sorun yaşıyorsunuz gibi geliyor bana.

4 Mart 2020 16:02