SA
Soru Sahibi
28 Haziran 2021 12:18

Ne yapmalıyım

Kasım *** *** ** Haftalıkken kanama- düşük/ kürtaj …….mart 2021 kimyasal gebelik ……..Son adet 21 Mayıs*** *** ** mayıs adet gecikmesi 2.gün Beta 38.10 …. ve 23 mayıs 4.gün Beta 32.10 …..Bu da kimyasal oldu şimdi kanama başladı…Eski trombosit agregasyon bozukluğu ….Geçmişte pcos teşhisi Tiroit sonucu Öncekinde 4.60 sonuncu 3.50 Benim şimdi ne yapmam lazım hocam? İlk hangi bölüme gitmeliyim direkt tıbbi genetik mi? Çok yoruldum bu düşük/kimyasallardan…

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Selahattin Kumru
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

cok gecmıs olsun.oncelıkle perınatoljı uzmanına gıtmenızı onerırıl. o gereklı muayene ve yonlendırmelerı yapacaktır

30 Haziran 2021 14:18