çg
Soru Sahibi
24 Ekim 2012 00:55

ne yapmalıyım ?

nerden baslayacagımı bılemıyorum.ruhum yorgun.erkek arkadasım vardı hatalarım oldu hayatımdakı arkadaslarımı sıldım o ıstemıyo dıye.bı baktım kı daha sonra yalnızım.benım ıcın hıc bır sey yapmadı gızlı tuttu benı cevresındekı uc bes arkadası harıc herkesten.ögrendım kı bu ve o uc bes arkadası hemen hemen her kızla arkadaslık kurmak ısteyen aldatan kandıran eglencesıne bakan kısılermıs.arada sırada msj atıp unutulmamayı saglıyor.sonra yıne kayboluyo etrafımdan.tam unuttum dıyorum o da zaten benı hıc sevmedı ansızın bı haber..bakıyo kı aynı ben yıne yok aslında zaten hıc yoktu.dılden kolay cıkıyo.oldu bıttı tecrube tabıkıde.ıcımd bırıtırmısım hep sıze anlatırken basladım aglamaya.yıne bulmus bırını.sevıyo mu sevmıyo mu bılemem belkı de.egosunu tatmın edıyor yada.en son ayrıldıgımızda olmadık ıftıralar attı sonra tekrar aradı hıc kırmamıs gıbı benı.nedn aradın dedıgımde ırdeleme dedı.anlam veremıyorum ınanın.yoruldum.her canının ıstedıgınde bı secenegım aslında.ne yapmalıyım ben tskler

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba yaren; bu ilişki biçimi sağlıklı olmadığı için seni yormuş ve dengesiz yaklaşımları senin de dduygularının dengesizleşmesine neden olmuş, bu nedenle bu ilişki bu şekilde ilerlediği sürece sen mutsuz olmaya devam edebilirsin bu nedenle aynaya bakıp aha mutlu şeyler yaşayabileceğine inanarak kendine güvenmeli ve onun seni olumsuz etkilemesine izin vermemelisin, bu tabiki senin elinde , zayıf yönlerini biliyor olabilir, geçmişte bazı şeyleri bilmiyordun bilmediğin için devam ettin ama artık biliyorsun bu nedenle artık eski sen zaten değilsin yaşımız ilerledikçe bu tip hataları daha az yapıyoruz tabiki ama bazı şeyleri yaşamadan da göremiyoruz, sen artık gördün şimdi de ona göre davranmalı , daha saağlıklı arkadaşlıklar kurmalı ve o olmadan da yaşamının güzel , mutlu , iyi devam edeceğine inanabilirsin, dilersen sana yakın bir uzmanla da bu durumu paylaşabilir beraber ilerleyebilirsin, sevgiler

10 Kasım 2012 18:58