GO
Soru Sahibi
7 Nisan 2020 20:23

Nakat absesi

Hocam selamlar sağ kasigimda akintili abse sol makat çevresinde şişlik var. P.tesi genel cerrahiye gittim cipro sulcid bactroban ve arveles verdi şuan kullanıyorum ayrica 2 cesitt mr cekildi Sonucları yarın 17.00de cikacak Fakat sol taraf morardı kangren gibi mr sonuclari olmadan bu abse boşaltılamaz mi

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba. Muayene abse ile uyumlu ise tabiki boşaltabilir. Hekiminize gerekirse tekrar danışınız. Geçmiş olsun.

8 Nisan 2020 11:30