DD
Soru Sahibi
10 Eylül 2007 23:01

mrh. kızlık zarımı diktirmek istiyorum ama bazı doktorlar yüzde yüz kanama

mrh. kızlık zarımı diktirmek istiyorum ama bazı doktorlar yüzde yüz kanama olması için evlenmeden 3-4 gün önce yaptırmam gerektiğini söylüyor , o dönemde benim için hareketli olacağından gelip endişe içinde yaptırmaktan korkuruyorum. evlilikten 3 gün önceki dikim ile kalıcı kızlık zarı dikimi arasındaki kanama oranı yüksek olanı sizce hangisi siz hangi yöntemi tavsiye ediyorsunuz. kalıcı kızlık zarı onarımı bir ay önceden yapılabiliyormu , vajinal bölgede tahribat oluyor mu. tşk ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Seval Taşdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum

BU KONULARLA İLGİLİ YÜZ YÜZE GÖRÜŞMEMİZ SİZE DAHA FAYDALI OLACAKTIR. Kliniğimiz randevu sistemi ile çalışmaktadır. Gelmeden önce lütfen aşağıdaki telefon numarasından randevu alınız. Danışma amaçlı görüşmelerden ücret alınmamaktadır. Sağlıklı Günler... Ferti-Jin Kadın Sağlığı ve Yardımcı Üreme Teknikleri Merkezi Op. Dr. Seval TAŞDEMİR Tel: *** *** ** 75 Fax: *** *** ** 61 Nispetiye Cad. Bebek Dağı Sok. No:14 Bebek/İstanbul www.fertijin.com.tr

11 Eylül 2007 10:25