öy
Soru Sahibi
14 Mart 2013 18:59

mrb hocam

hocam mrb yaşım 28 bıtanede 26 aylık bı kızım var benim 7 8 ay evvel sıkınca gögsumden sıvı geliyodu kasım ayında prl tahlili verdım sonuc 15 cıktı normaldı yanı yıne arada sıkınca hafıf geliyo aynı seyler oldu yanı sonuc normal gelınce bırde genel cerrahıye gorundum usg cektırdım normal dendı hıcbırsey cıkmadı degerli hocam benım sıze sorum bekarkende bı prl yukeklıgım olmustu ama 3 sene hersene bır kere olmak uzere mr cektırıdm hepsı temızdı zaten ılacla dusurduler ve bırdaha yukselmemıstı dogumdan bır yıl sonrada tomografıye gırdım* oda normal cıktı kontrol amaclı cektırdım sımdı kızım 2 yasında bır yıl evvel tomografı 5 ay evvel prl tahlili bu 5 ay ıcınde yukselebılırmı tekrar tahlil vermeme gerek varmı sıkınca geldıkce sınırlerım bozuluyo rca etsem yardımcı olurmusunuz saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Özgür Kartal
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Yaşadığınız bu durum verdiginiz bilgiler dikkate alındığında önemli görünmüyor. Yinelde gelmesin/kesilsin istiyorsanız , muayeneniz yapılarak uygun ilaçları uygun dozlarda başlayabiliriz

14 Mart 2013 19:15