BA
Soru Sahibi
25 Mart 2013 00:36

gebelik

Doktor HAnim merhaba. ben 30 yasindayim ve gebe kalmak istiyorum. bu yas grubunun bir riski var midir. ayrica ben 2,5 ay once antidepresan kullanmayi biraktim. efeksor 75 mg i son 15 gun 37,5 luk kullanarak biraktim. bu sure yeterlimi beklemek icin. yaptirmam gereken bi test var mi. diger bir sorum ise prezervatifle hamile kalmak riskli midir. kondomun icindeki sivinin bir zarari olumus olur mu dollenmis bebege. ilginize simdiden tesekkur ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Özgür Kartal
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bu sorularınızın hiçbiri icin endişeye gerek yok. Folik asit kullanmayı ihmal etmeyin yeter.

1 Nisan 2013 21:18