M
Soru Sahibi
27 Kasım 2007 14:34

mrb hocam..size sormak istediğim bi soru wardı..ben daha öncesinde birisiyl

mrb hocam..size sormak istediğim bi soru wardı..ben daha öncesinde birisiyle ilşkiye girmiştim..ancak ayrıldık we şimdi çok ciddi bir beraberliğim war..ama kızlık zarı ile ilgili tereddütlerim war..kendisine açıklayamadımm.ben kızlık zarımı diktirirsem belli bi zmn geçtikten sonra tekrar eskisii gibi olabileceğini duymuştum.bunda her hangi bi sorun çıkarmı acaba..we erkek arkadaşımın ewlendikten sonra diktirildiğini anlar mı?sizden cewap bekliyorum hocam..şimdiden çok teşekkür ederim..

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Seval Taşdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bu konuyla ilgili kliniğimizde yüzyüze görüşmemiz gerekmektedir.

27 Kasım 2007 15:23