YG
Soru Sahibi
9 Mayıs 2008 15:58

mrb Gülşen Hn. Annemle alakalı bir sorum olucak.50 yaşında ve midesinde sür

mrb Gülşen Hn. Annemle alakalı bir sorum olucak.50 yaşında ve midesinde sürekli guruldama sesleri ve söylediğine göre sürekli bir burulma varmış. Çok az yemek yediğinde bile hemen karnı şişiyor ve çok fazla gaz çıkarıyor. Doktora çok gitti ama sdce ilaç verdiler gaz ile ilgili.Neden olabilir ve nasıl bir tedavi yaptırmamız gerekli?Şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yavuz Baykal
Dahiliye - İç Hastalıkları

çok çeşitli nedenler gaz oluşturabilir. araştırılması gerekir. dr yavuz

14 Mayıs 2008 10:59