TA
Soru Sahibi
24 Ocak 2008 16:40

mrb doktor bey benim karnımdan aç da olsam tokda olsam guruldama sesleri ge

mrb doktor bey benim karnımdan aç da olsam tokda olsam guruldama sesleri geliyor bu beni rahatsız ediyor. acaba neden kaynaklanıyordur. nedeni ni söylerseniz çok sevinirim simdiden sağolun iyi çalışmalar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Osman Deniz
Dahiliye - İç Hastalıkları

Tabii;öncelikle öykünüzü tam almak ve muayene etmek gerek..Şu kadarını belirteyim; genellikle bu yakınmalalar;fiziki, bir hastalıktan çok mide ve barsakların çalışma temposundan kaynaklanır.

29 Ocak 2008 15:32