19 Şubat 2020 12:34

Mr sonucum

Servikal aks anteriora hafif angulasyon göstermektedir. Vertebra korpus yükseklikleri doğaldır. Vertebra korpus köşelerinde dejeneratif osteofitler mevcuttur. Intervertebral disk yükseklikleri ve sinyal intensitesi yer yer azalmıştır. Belirgin disk herniasyonu ya da bası bulgusu saptanmamıştır. Servikal spinal kord intensitesi homojendir. Paravertebral alanlar doğaldır. MR SONUCUM BU MAALESEF DOKTORUMA 1 AY SONRA GİDEBİLECEĞİM. BU ZAMANA KADAR BENİ AYDINLATABİLİRSENİZ SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. İrfan Koca
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon , Romatoloji (Fiziksel tıp ve Rehabilitasyon)

klinik muayene ile birlikte değerlendirilmesi uygundur.

19 Şubat 2020 15:46