EH
Soru Sahibi
12 Kasım 2020 21:22

Mr sonucu sirt ağrısı

Trokal kifoz doğaldır. posterior vertebral hat düzgün ve kesintisiz olarak izlenmektedir. Trakal vertebralarin korpus yukseklikleri ve sinyal intensiteleri normaldir. Intervertabral disklerin yükseklikleri normaldir. T7-8 DISKI posterior santral -sol paramedian kesimden proturde olmus spinal kord ve sinir kökünü baskilamistir. T8-9,T10-11 diskleri diffüz annüler bulging izlenmiştir. BEN 36 YASINDAYIM. SIRT AGRILARIM COK FAZLA MR SONUCUM BUDUR? SIRT FITIGI VARMIDIR?AMELİYAT GEREKLI MI?

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Ali Erdem Yıldırım
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Evet gıtık var ama tedavi için sizi görmek lazım

3 Ocak 2021 23:48
EH
Soru Sahibi

Hergun spor yapiyorum. Fakat yaptikca daha cok agriyor cok teşekkür ediyorum. Spinal kort sinir kokunu baskilamasi cok.mu ciddi dir

4 Ocak 2021 13:00
Prof. Dr. Ali Erdem Yıldırım
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Filmleri görmeden söylemem zor

19 Şubat 2021 21:57