KA
Soru Sahibi
17 Şubat 2013 13:13

mr sonuç raporu

Sayın Hocam kolay gelsin. Çekilen MR sonucumu aldım. Raporda şunlar yazıyor. Perivenriküler ve subkortikal beyaz cevherde birkaç adet milimetrik iskemik gliotik odaklar izlenmiştir. suprasellar sisternin hafif derecede inntrasellar uzanımı dikkati çekmiştir. Beni aydınlatırsanız sevinirim. Nedir nasıl etkileri vardır. Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Alper Karaoğlan
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Adnan bey, endiselenecek bir problemin oldugunu düşünmüyorum. Ciddi bir sorun yok. Saygilar

17 Şubat 2013 18:39