CA
Soru Sahibi
1 Şubat 2019 10:17

MIGREN ve DIYET

Hocam merhaba Manisa Alasehirde öğretmenlik yapıyorum.Migren hastasiyim relpaks kullanıyorum.Ama artık hergun başağrısı yaşıyorum.Gunluk yaşamım aksıyor.Ayni zamanda kilo takıntısı olan biriyim.Ve migren krizlerimden sonra anlamsız bir şekilde tatlıya saldırıyorum.Akupuntur tedavisi aynı anda hem migreni hem de iştahı kontrol ediyor mu?Ve kesin çözüm mu?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Cemalettin Ekmekcioğlu
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

MERHABALAR AYŞE HANIM. TELEFON NUMARASINI VEREBİLİRSENİZ SİZE DÖNÜŞ YAPALIM. YA DA *** *** ** VEYA *** *** ** NOLU TELEFONLARDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ. GEÇMİŞ OLSUN.

4 Şubat 2019 15:37