ŞB
Soru Sahibi
24 Nisan 2013 12:01

Miğren, boyunda fıtık, boyun düzleşmesi var bu yüzden baş ağrım çok

Miğren, boyunda fıtık, boyun düzleşmesi var bu yüzden baş ağrım çok doktorlara gittim ilaçlar içtim çocukluğumdan bu yana baş ağrısı çekerim ilaç içmediğim gün yok ba ş ağrımı dindirmek için ne yapabilirim. Yardımlarınızı bekliyorummm ilgi ve yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Ağrılarınız vucudunuzdaki enerji kanallarının kapanmasından kaynaklı olabilir. Akupunktur, maniplasyon yöntemlerini de içinde barındıran kombine tedavilerin size ciddi faydası olacağı kanaatindeyim. Acil şifalar dilerim Detaylı bilgi almak için kliniğimizi arayabilirsiniz. *** *** ** yada internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz; www.naturline.com.tr

24 Nisan 2013 12:14