AZ
Soru Sahibi
1 Mayıs 2013 23:37

kaş

merhaba mustafa bey benım kaşımda 1 cm dökülme oldu.doktor memocan ilacı verdı fakat ıyı gelmedı.ben badem yagı kullandım.ondanda sonuc alamadım.şimdı 2 gundur sarımsak suruyorum.sızce eskı kaşlarıma nasıl sahp olabılırım.teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Zeynep hanım merhabalar; Sarmısak sürmeye devam edebilirsiniz ki yeterince etkili bir yöntemdir ama mutlaka ihmal etmeden hergün kullanmalısınız 1 Ay düzenli kullanımınızda sonuç almazsanız tekrar bildirebilirsiniz. Geçmiş olsun

2 Mayıs 2013 14:16