19 Nisan 2012 08:54

mide

hocam soruma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim ben bu roux n y dedigimiz sistem uygun mide barsak tesisatı nerde yaptırabilirim, beni ameliyat eden dr'amı ya da gastrolog'amı gözükmem gerekiyo, bu ameliyat galiba olduğum ameliyat gibi büyük değil ve iyi olucaksam neden olmayım öyle değilmi hocam tekrar çok ama çok teşekkür ederim hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. İhsan Oruk
Genel Cerrahi

merhabalar. şehir dışında olmam nedeniyle bir süre aranızda değildim. özür dilerim. Yakında yapılmış endoskopiniz var ise bunun sonucuyla görüşürisek size yardımcı olabilirim. Saygılarımla

24 Nisan 2012 16:40