nb
Soru Sahibi
19 Kasım 2012 18:43

mide küçültme

iyi akşamlar benim şöyle bir sorunum var bugün haberlerde genel cerrahi uzmanı koray tekinin mide küçültme operasyonundan vede kişilerin zayıfladığından bahsedildi ben tiroid hastasıyım diyet yapıyorum şu anda ama bende mide küçültme operasyonu yaptırmak istiyorum ne yapmam lazım bu ameliyatı yaptırabilmem için yardımcı olursanız sevinirim siz yapabiliyormusunuz

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar size de geçmiş olsun öncelikle; Kliniğimizde bu operasyon Doç .Dr. Özgür Fırat tarafından yapılmaktadır.Hafta içi bir gün kliniğimize gelip beni bulabilirsiniz size bu konuda yardımcı olmak isterim...Gerekirse kendisi ile görüştürebilirim. İyi günler...

25 Kasım 2012 13:36