AM
Soru Sahibi
23 Nisan 2019 09:31

Mide gastrıtı

agrısı saygilar esim gecmiste kalinbarsak girisinde duvar kalinlasmsi vardi salazoprin tedavisiyle lkalinlasma giderildi 10aydir bu sorunla ugrasiyoruz tum hemogram ve kan degerleri normal karin agrisi cektiginde wbc azami*** *** **ecikiyor kan degerleri hep normal hgb hct degeri iyi sadece diskida gizll kan bulundu m ıde guruldamasıyle karna anlık sancılar gırıyor dr mide endoskopisi onerdi salazoprine devam ediyor bize bir oneriniz yokmu sgk anlasmaniz varmi ankarada onerebileceginiz bir gastrolog yokmu endiseliyim mide endoskopısı yapıldı leş gevseklıgı süper filo pan gastrit teşhisi kondu biyopsi alındı ilaç verilmedi bağırsakta kramp devam ediyor lütfen bize yol gozterın eşim kolonoskopıden korkuyordu karın MRI faydası olurnu Gizle *** *** **

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Fatih Çiftçi
Genel Cerrahi , Gastroenteroloji Cerrahisi

Merhaba, inflamatuar barsak hastalığı ile yoğun olarak ilgilenmekteyim. Yeri geliyor ameliyatta yapıyoruz. Eşiniz gelirse yardımcı oluruz

23 Ocak 2022 07:38