SE
Soru Sahibi
2 Aralık 2018 14:28

Mide ameliyati

Sahin DOCTOR Fatih bey. Ben ingiltereden yaziyorum, mide kucultme ameliyati olmak istiyorum. 117.kg 161 boy bayan. Bir kac sorum olcak. Mide asit' i nasil oluyor. Midedeki kesilmis olan yarayi iyilestiriyormu. Birde yurtdisi oldugu icin gelme gitmeler nasil olur? Fiyat nedir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Fatih Çiftçi
Genel Cerrahi , Gastroenteroloji Cerrahisi

Merhabalar Esra hanım; beden kitle indeksi’niz 46kg/m2. Asitle ilgili bir durum sözkonusu olmuyor.İngiltere den çok hasta geliyor ve başarılı bir şekilde ameliyatlarını yapıyoruz. Hastanede yatışınız iki gün oluyor. Yatış öncesi check-up’ benzeri testler yapıyoruz.Doç Dr Fatih Çiftçi.Fiyatlar uygun. İletişim için: oprdrfatihciftci@gmail.com

4 Aralık 2018 09:22
Doç. Dr. Fatih Çiftçi
Genel Cerrahi , Gastroenteroloji Cerrahisi

Şu an hastanemizde kampanya var. Masrafları yirmi bin civarında. A plus Memorial Hizmet Hastanesi.

4 Aralık 2018 11:05