SB
Soru Sahibi
9 Ocak 2019 21:55

Mide ağrısı

S.a hocam benim midem sürekli ağrıyor sürekli üzerinde bir taş varmış gibi hissediyorum özellikle yemek yedikten sonra otururken ve eğilirken daha çok ağrıyor sizce neyden kaynaklanıyor ve inşallah ülser değildir ama ülsere ne iyi gelir sormak öğrenmek istiyorum yemek olsun,spor,egzersiz olsun şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Bakı Bey gastrit ve ülser ihtimali tabii ki var ancak, bir gastroskopi yaptırabilir, sonuca göre tedavi alabilirsiniz. Geçmiş olsun

10 Ocak 2019 10:18