HY
Soru Sahibi
24 Temmuz 2021 19:36

Mide ağrısı ve yanma

Hocam merhabalar hayırlı bayramlar adım Yusuf 21 yaşındayım benim midemde uzun süredir yanma şikayeti var bazen mide asidim ağzıma geliyor midem durduk yere gurulduyor benim size sormak istediğim göğüs bolgemde ağrı ve yanma var midemden göğsüme doğru sıkışma ve yanma oluyor sonra kalbime vuruyor ben ilk önce kardiyolağa gittim EKG eko baktı birşeyin yok dedi psikiyatriste gönderdi panik bozukluğun var dediler paxera kullanıyorum şimdi hocam mide kalbe vurumu acaba göğüs ağrısı da olunca korkuyorum açıkçası aklıma kalp geliyor direk tekrar kardiyolaga gitmelimiyim dahiliyeye de gittim bana ilaç yazdı ama midemin yanması geçmedi benden tahlil bile istemedi sizce ne yapmaliyim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Barış Yılmaz
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

Şikayetleriniz Reflü hastalığına benziyor bu nedeniyle gastroenteroloğa gitmemiz ve Endoskopi yaptırmanız gerekiyor geçmiş olsun

26 Temmuz 2021 10:52