Şİ
Soru Sahibi
11 Ekim 2019 21:12

Mezentere nodul

Hocam Karın ağrısı kramp ile acile gittim Usg de Mezentere de 11*5 mm lenf nodulu tespit edilmiştir ileri tetkik için nefroloji ye yönlendirildim. Doktor detaylı bir açıklama yapmadı aklımda soru işaretleri var randevumuda daha çok var. Yardımcı olabilir misiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mukadder Ayşe Bilgiç
Dahiliye - İç Hastalıkları , Nefroloji

İyi Günler. Mezenterdeki lenf nodu Nefrolojiye spesifik bir konu değil, başka bir durum için Nefrolojiye yönlendirmiş olmalılar. Doktorunuzdan tekrar açıklama isteyebilirsiniz. Geçmiş olsun

11 Kasım 2019 12:12