YD
Soru Sahibi
15 Nisan 2019 00:14

Merhabalar

Merhaba bende hormon bozukluğu vardı ilaç kullandım ve geçti doktorum hiç bi sorunum kalmadığını söyledi daha önce kimyasal gebelik geçirdim doktor eşimden sperm testi istedi sizce gerek varmıdır ve hamile kalmak için folik asit kullansam olurmu

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ertan Adalı
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

kaç yıllık evli

15 Nisan 2019 11:59