ÖE
Soru Sahibi
18 Kasım 2006 00:00

merhabalar sayın asena ben 23 yasında 1.5 yıllık evliyim evliliğim başında

merhabalar sayın asena ben 23 yasında 1.5 yıllık evliyim evliliğim başında ilk 8 ay gineral doğum kontrol hapı kullandım hapı kullanırken bıraktığım zaman 4 gün yada 5 gün adet oluyordum ve ilk gününde hapa başlıyordum bu yanlşmıdır 7 gün ara vermelimiydim 6 aydır ilaç kullanmıyorum fakat hamile kalamıyorum doktora gittğimde yumurtalıkların ve rahmin normal olduğunu söyledi sadece mantar varmış bunu için zalain fitil verdi ama hiç kaşıntım yoktu. Hamile kalmak icin ne yapmalıyım?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Uçar Asena
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Doğum Kontrol hapları kullanılırken her kutu bitiminde 7 gün ara verşlmelidir. Doktorunuz bir sorun bulamadığına göre biraz sabırlı olmalısınız.

21 Kasım 2006 00:00