DM
Soru Sahibi
15 Temmuz 2009 00:52

merhabalar kenan bey.2sene önce üst dislerime siyah dolgu yapıldı.estetik a

merhabalar kenan bey.2sene önce üst dislerime siyah dolgu yapıldı.estetik acıdan hic durmuyorlar..acaba üzernden bir islemle beyazlatmak mümkünmüdür bir maddeyle falan..tesekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Dolgularınız anladığım kadarıyla amalgam dolgu. Zamanla ağız içerisinde korozyona uğrayarak kararmışlar sanırım. Bu dolgular sadece cila yapılarak gümüş rengine getirilebilirler. Bu sizin için yeterli değilse başka yöntemi yok. Ancak yeniden estetik dolgular yaptırarak mevcut durumu istediğiniz hale getirebilirsiniz. Geçmiş olsun. İyi günler.

15 Temmuz 2009 01:18