CS
Soru Sahibi
5 Eylül 2009 18:26

merhabalar ismim selahattin.. yaklaşık 2 sene önce arkadaşımla şakalaşırken

merhabalar ismim selahattin.. yaklaşık 2 sene önce arkadaşımla şakalaşırken omuzumun üzerine düştüm.. gün geçtikçe ağrısı arttı. 5 ay once falan mr çektirdim. doktorum sıvı patlması olmuş, bi sorun yok dedi. fakat omzumun üzerine yatamıyorum. yatarken ya yüz üstü yada sırt üstü yatmak zorunda kalıyorum. canım çok yanıo ama mr'da herşey yolunda görünüyor. sizce ne yapabilirim.. yardımcı olabilirmisiniz.. ağrılarımın sebebi ne olabilir? şimdiden teşekkür ederim. çünkü ayda 1 kez yazma hakkım var:)

1 cevap
Cevaplar (1)

Tedavinizi düzenli yaptırdıysanız ve mr ınız temiz çıktıysa ağrılarınızın azalması gerekir. Ağrılarınızda bir azalma yoksa tekrar muayeneye gidin ve size öğretilecek egzersizleri düzenli yapın. Bu arada kolunuzu zorlayıcı, omuzunuza ağırlık bindirecek aktivitelerden kaçının. Geçmiş olsun.

15 Eylül 2009 00:37