KD
Soru Sahibi
19 Temmuz 2011 23:15

merhabalar hocam benim pat hastalığım var aklımıa bişi takıldı da hocam 200

merhabalar hocam benim pat hastalığım var aklımıa bişi takıldı da hocam 2009 yılında havuza balıklama atlarken pat atağı gelmişti bunun sebebi suya çarpma sebebi olabilir mi o yuzden şimdi havuza gircem cesaretim yok birde neden ani hareketle pat atağı gelir tşk ederim şimdiden...ne yapmamı önerirseniz suya girmeden önce... bu aralar spor yapmaya başladım sanki nabzım bu aralar eskisi kadar hızlı atmıyor sporun etkisi faydasini gösteriyor sanirim....

1 cevap
Cevaplar (1)

PATIN SUYA GİRME VEYA ATLAMA İLİ DİREKT İLİŞKİLİ OLMASADA SOĞUK SU ANİ HAREKET VE ISI DEĞİŞİKLİKLERİ PATI TETİKLEYEBİLİR. SUYA GİRERKEN BİRDEN BİRE GİRMEYİN YAVAŞ YAVAŞ VÜCUDUNUZU ALIŞTIRARAK GİRİN. GEÇMİŞ OLSUN.

20 Temmuz 2011 13:27