KB
Soru Sahibi
26 Mart 2009 14:54

merhabalar hocam. benim 20 günlük erkek bebeğim var. burnunu üzerinden itib

merhabalar hocam. benim 20 günlük erkek bebeğim var. burnunu üzerinden itibaren ağzının etrafına kadar morluk görüyorum ağlarken değil normal durduğunda uyuduğunda bile görünüyor bu normal midir. birde sarılık olmuştu fakat gözlerinin beyazında hala biraz görüyorum sarılık bu kadar sürer mi? dr a gitmemize gerek varmıdır.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mehmet Ünalmış
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

kongenital kalp hastalığı ve uzayan yenidoğan sarılığı açısından tetkik edilmek üzere çocuk hast.uzm.nına götülmesini tavsiye ederim.

26 Mart 2009 15:35