GG
Soru Sahibi
20 Ocak 2007 00:00

merhabalar Bazı şikayetlerim var va bir türlü sonuç alamadım,tavsiyelerin

merhabalar Bazı şikayetlerim var va bir türlü sonuç alamadım,tavsiyelerinizi bekliyor olacağım. 1.İlk olarak çok sık olmakla beraber ağır şiddetlerle baş ağrılarım var ve bunların yanında bulantı olmakta 2.kafatasımın yani başımın üst kısmında girinti ve çıkıntılar var bu bölgellerde hassasiyet ve terlemeler oluyor.Ve boynum ve vücudumun sağ bölgesinde zamanları belli olmamakla beraber ağrı ve uyuşmalar meydana geliyor. 3.sabahları ki kronikleşmiş halde kuru öksürükler mevcut.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kemal Yücesoy
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Kuru öksürüğünüz için bir şey diyemeyeceğim ama baş ağrınız için sibelium kapsül günde 1 tane düzenli olarak kullanmanızı öneririm. Geçmiş olsun dileklerimle Doç.Dr.Kemal Yücesoy

21 Ocak 2007 00:00