KG
Soru Sahibi
15 Ekim 2011 16:16

Merhaba..

Oğlum 14 yaşında ,köpek dişleri biraz yamuk .bundan rahatsız.. fakat özelde yaptırmanın büyük paralar olduğunu biliyorum..kuzenime 5 bin tl ye mal olmuştu.acaba şu an sgk bir kısmını ödüyormu?Şimdiden teşekkür ediyorum hoşça kalın..

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Müge Kökdamar (sandıkçıoğlu)
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Gülgün Hanım merhaba, SGK yaklaşık 5-6 aydır özel ortodontistlere sevk ediyor . Bize söylenene göre de tedavi bitiminde, ortodontiste ödediğiniz parayı geri ödüyor. Tedavilerimiz uzun sürdüğü için, henüz sevkli hastalarımızdan tedavisi bitip de, ödeme konusunda bilgi edindiğimiz bir vakamız olamadı. Ama dediğim gibi ödeneceği söylenmekte. 5 bin TL çok yüksek bir fiyat. Sevgilerimle

16 Ekim 2011 21:38