AE
Soru Sahibi
24 Ekim 2007 17:35

Merhaba Seval Hanım, Ben size kızlık zarı ile ilgili soru sormak istiyorum

Merhaba Seval Hanım, Ben size kızlık zarı ile ilgili soru sormak istiyorum. Ben adet olduktan sonra yaklaşık 4-5 sene adet döneminde oluşan kanlrı temizlemek için içeri parmağımla giriş yapıyordum. Ta ki kızlık zarının bu şekilde bozulabileceğini öğrenene kadar cahillik işte. Fakat benim dikkatimi çeken ağrı ya da kanama meydana geldiğini de hatırlamıyorum. Acaba kızlık zarı bu şekilde bozulabilir mi? Ya da bozulduysa tamiri mümkün müdür? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Seval Taşdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum

sizi muayene etmeden bu konuyla alakalı birşey söylemem mümkün değildir. Kliniğimiz randevu sistemi ile çalışmaktadır. Gelmeden önce lütfen aşağıdaki telefon numarasından randevu alınız. Danışma amaçlı görüşmelerden ücret alınmamaktadır. Sağlıklı Günler... Ferti-Jin Kadın Sağlığı ve Yardımcı Üreme Teknikleri Merkezi Op. Dr. Seval TAŞDEMİR Tel: *** *** ** 75 Fax: *** *** ** 61 Nispetiye Cad. Bebek Dağı Sok. No:14 Bebek/İstanbul www.fertijin.com.tr

25 Ekim 2007 13:55