SH
Soru Sahibi
16 Haziran 2009 10:26

merhaba semih bey ben hatice seven oğlum 14 aylık oldu hamilelik kontroller

merhaba semih bey ben hatice seven oğlum 14 aylık oldu hamilelik kontrollerim için size gelmiştim.şu an çok iyi allaha şükür ama ben eşime güvenip kendim korunmadım eşim korundu ama tekrar hamile kaldım sonucu bugün öğrendim en son 8 mayısta adetimin ilk günüydü ve hala adet olmadım.Plansız bir hamilelik hiç zamanı değil maddi ve manevi olarak hazır değilim.üstelik bir işim var çalışıyorum daha işime geri döneli 6 ay oldu.tekrar bebek dünyaya getirmek istemiyorum.kürtaj olmak istiyorum muayenenizde olabiliyormu ? ve kürtajdan da korkuyorum.ve zaten bunun ezikliğini yaşıyorum.bana yardımcı olurmusunuz semih bey kürtaj olmam için gerekli şartlar ve koşullar nelerdir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Semih Hızıroğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba Hatice Hanım, üzülmeyin. Bir ultrason ile bakmak lazım. Büyüklüğü nedir? Dış gebelik vs. olmasın. Siz beni arayın. Ona göre ben size daha ayrıntılı bilgi veririm. Selamlar

16 Haziran 2009 14:57