TG
Soru Sahibi
24 Eylül 2008 21:09

merhaba oğlum 9 aylık. bugün ayakta dururken sırt üstü düştü.üst dudağını d

merhaba oğlum 9 aylık. bugün ayakta dururken sırt üstü düştü.üst dudağını diş etine bağlayan et bağ kopmuş.alt dişi kesmiş etini galiba.bu bi sorun olur mu?kendi kendine kaynaşıp birleşir mi?lütfen cevaplayın çok endişeleniyorum.teşekkürler...

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Noyan Bakır
Diş Hekimi

Sayın Türkan, Dudak bağı kopmuş ise kesik büyüklüğüne göre karara vermek gerekir. Bir de enfeksiyon kapmaması için dikkatli olunmalı ve gerekli önlemler alınmalıdır. Bunun dışında sadece dudak bağının kopması önemli değildir. Sağlıklar dilerim.

26 Eylül 2008 13:00