VC
Soru Sahibi
7 Kasım 2007 20:11

merhaba,nişanlımla cinsel anlamda birşeyler yaşadık ve cinsel organının yar

merhaba,nişanlımla cinsel anlamda birşeyler yaşadık ve cinsel organının yarısı(bence tabi bu emin değilim) içimdeydi sanki, bildiğim kadarıyla kızlık zarı 1-1,5cm içerde oluyor bu durumda benim kızlık zarı açıldıda benmi farketmedim yani kanamadı yoksa zarmı yoktu yoksa geridemi?geridemi diye düşünüyorum çünkü adet sancısı için dr.a gittiğimde bana rahmimin geride olduğunu ve bu nedenle sancı çektiğimi söyledi.bununla alakalı olabilir mi?rahmin geride olması hamile kalmayı tehlikeye sokar mı?

3 cevap
Cevaplar (3)
Prof. Dr. İlker Günyeli
Kadın Hastalıkları ve Doğum

cennet hanım tüm bunlar havada kalan şeyler. ta ki sizi görüp muayene edene kadar. beklerim.

8 Kasım 2007 16:43
VC
Soru Sahibi

tamam muayene etmeniz gerekir ama yine de tahmini şeyler söyleyebilirsiniz diye düşünüyorum bu tarz şeylerle karşılaşmışsınızdır elbette, kızlık zarı için birşey diyemiyor olmanızı anlarım ama rahmin geriye doğru olmasıyla hamile kalmanın alakalı olup olmadığına cevap verebilirdiniz. buradaki amacınız soruları yanıtlamak muhtemelen ama hepiniz nedense randevu almamız için uğraşıyorsunuz.. neyse teşekkürler yine de!

8 Kasım 2007 20:17
Prof. Dr. İlker Günyeli
Kadın Hastalıkları ve Doğum

rahimin retrovert olması hamile kalmaya engel değildir bu sorunuzun cevabı.. cennet hanım bu arada ,bizim burada yaptığımız, ücret almadan, hatta ücret ödeyerek(tarafımızdan )yapılan toplumsal bir hizmet. buna teşekkür edeceğiniz yerde itham ediyorsunuz biiir; ikincisi internet üzerinden herşeyi ve her konuyu tabiki ücretsiz olarak öğrenemezsiniz. yurt dışında bu tür sitelerde doktora soru sormak dahi ücretlidir. Burdaki doktorlar size zaman ayırmakla birlikte tabiki bunu "esas olarak para kazanmak" için yapıyorlar.yoksa kimsenin bu kadar boş zamanı yok sizinle polemiğe girecek kadar.

9 Kasım 2007 01:54
VC
Soru Sahibi

benim amacım da polemiğe girmek değil tabii ki. canımı sıkan mevzu ile ilgili sorduğum sorulara yanıt alamamanın vermiş olduğu gerginlikle yazılmış cümlelerdi, kusura bakmayın. sorumu yanıtladığınız için de teşekkür ederim, bu benim korkulu rüyamdı çünkü..

9 Kasım 2007 20:01
Prof. Dr. İlker Günyeli
Kadın Hastalıkları ve Doğum

ben teşekkür ederim.

10 Kasım 2007 13:18