17 Temmuz 2014 11:48

merhaba merve hn

2013 hazıran ayında teyzem ve 20 yaşındakı kuzenımı trafık kazasında kaybettım..Birbirine çok bağlı bır aıle oldugumuz ıcın büyük bir yıkım yaşıyorum ailemizde çok sayıda genç ölümü var malesef içimde bir korku var ölüm korkusu sıra kımde esım abım ablam kardesım hangısı dıye kafayı yıyecegım panık atak başladı trafıkte cok panıklıyorum 100 metre ileride karsımızdan gelen kamyonetı gorunce yuzumu kapatıp bagırmaya başlıyorum saçlarım dökülüyor hep bir ölüm korkusu nasıl bır yardım almam gereklı bırde mesaım 19,30 bitiyor aksam seansı yada pazar seansınız varmı? şimdiden çok tskederım

2 cevap
Cevaplar (2)

Ozge hanim merhabalar Bahsettiginiz korkular oldukca yardima gereksinim olan vir noktada.kaybiniz icin sizin adiniza gercekten cok uzuldum bu surec mutlaka b ir yardimla desteklenmeli.pabik ataklarin yerlesik hale gecmesi aliskanliklarla beslenmesi tedaviyi zorlastirir.pazar gunleri kurumlarin hic biri acik degil malesef.hafta ici aksamlari 7ye kdr kurumda oluyoruz.

18 Temmuz 2014 08:27
Soru Sahibi

Tskederim hocam peki bu konu ile ilgili sizden destek almak istesem seans ucretinizi ogrenebilirmiyim

18 Temmuz 2014 08:30

Seans ucretlerini 180tl olarak kurum belirlemektedir ancak gorusmelerin devamliligi acisindan kendi tasarrufum altindakinkisimdan ufak bir indirim yapabilmek soz konusu olabilmekte

18 Temmuz 2014 08:34