ÖN
Soru Sahibi
5 Nisan 2011 07:57

merhaba levent bey,3,5 ay önce sezeryan doğum yaptım dün fazla akıntı yüzün

merhaba levent bey,3,5 ay önce sezeryan doğum yaptım dün fazla akıntı yüzünden doktora gittim .enfeksiyon olduğu söylendi neo penetron forte l isimli fitil, ceftinex ,ve travazol verildi yalnız fitil reçetesinde süte geçtiği için bebek sütten kesilmelidir diyor kullanıp kullanmamakta kararsız kaldım.size danışmak istedim.bir diğer sorum doğumdan sonra fazla göbeğim kaldı artık mekik hareketlerine başlayabilir miyim dikişler için bir risk olurmu zaman zaman ağrıyorlar teşekkür eder saygılar sunarım.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Levent M. Şentürk
Kadın Hastalıkları ve Doğum

1. Bu fitili kullanabilirsiniz korkmayin 2. Mekik hareketlerine baslayabilirisniz. Bir sorun olmaz ancak hareket sayi ve suresini yavas yavas arttirin

5 Nisan 2011 21:47