B
Soru Sahibi
11 Eylül 2007 21:04

Merhaba Hülya Hanım. Kız arkadasımın kızlık zarı bozulduktan 2 ay sonra ade

Merhaba Hülya Hanım. Kız arkadasımın kızlık zarı bozulduktan 2 ay sonra adetinin bittigi gün cinsel iliskiye girmeye basladık. Ben hep dışına boşaldım ve korunmadan yaptık. Dışa boşaldıgım halde kız arkadasım biraz tedirgin. Çünkü mide bulantısı oldu 2 3 gün. Soğuk aldım dedi üşütme ihtimalini düşündük. Ayrıca bir sorum daha olacak, cinsel iliski sırasında vajinada ilerki yaşlarda sarkmalar oluyor. Bunlar nasıl önlenebilir ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Hülya Erdem Biçmen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba emin olmak için kız arkadaşınıza gebelik testi yaptırın.Rahim sarkmalarının önüne geçmek için bazı jimnastikler ve düzgün doğum öneririm Geçmiş olsun

12 Eylül 2007 13:38