GA
Soru Sahibi
28 Kasım 2010 22:56

merhaba hocom ben teyzem adına yazıyorum 7 yaşındaki erkek çocuğunda dikkat

merhaba hocom ben teyzem adına yazıyorum 7 yaşındaki erkek çocuğunda dikkat eksikliği var öğretmeni çağırmış sölemiş çocuk doktoruna götürün demiş derslere konstrasyonu yok unutkanlığıda oluyormuş hiperaktif ,biraz yaramaz yani nasıl tedavi olur hocam teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Arzu Önal
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

öncelikle tanı konulmalı tabii ki .eger gercekten dikk eksikliği varsa ilaç tedavisinden çok hızlı yanıt alınır zaman kaybedilememsini öneririm

12 Aralık 2010 20:52