DK
Soru Sahibi
13 Ekim 2008 18:16

merhaba hocam.sol tarafımda yer alan küçük azı dişlerim altlı üstlü çekild

merhaba hocam.sol tarafımda yer alan küçük azı dişlerim altlı üstlü çekildi.çekilen bu dişlerimin yerine nasıl bir tedavi uygulanabilir?ayrıca pahalı bir tedavi midir?teşekkürler..

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Noyan Bakır
Diş Hekimi

Sayıb Demir, Geçmiş olsun. Çekilen dişlerinizin yerine porselen köprü veya implant protez yapılabilir. İmplant protez daha koruyucu ve uygun olmasına rağmen biraz daha pahalıdır. Sağlıklar dilerim.

14 Ekim 2008 20:18