15 Ocak 2007 00:00

Merhaba hocam..benim sorunum şu;suan lise 3 ögrencisiyim ve yaklaşık çocukl

Merhaba hocam..benim sorunum şu;suan lise 3 ögrencisiyim ve yaklaşık çocukluk aşkı diyebilecegim 5 yıldır bir beraberligim vardı son 3 aya kadar.bu çocuk yüzünden ailemle sorunlar yasadım,bileklerime kadar kestim.fakat ailem bunları görmezden geldi ve hiçbişey olmamış gibi hayatına devam etti.suan ayrıyım,yine ailemin zoruyla ayrıldm ve çok kötüyüm hiçbirşeye konsantre olmaıyorum herseyde aklıma geliyor onu unutmam gerekiyor..sizden istedigim unutmak için ne yapabilirim.şimdiden tesekkür ediyorm

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Özlem, bu yaşta bu kadar uzun süreli bir ilişkinizin olması zaten salıklı değil. Siz çok gençsiniz. Yaşamınızda başka kişileri de tanımalısınız. Nasıl unutacağınıza gelince, öncleikle zaman. Bu zamanı sağlıklı meşguliyetlerle doldurmalısınız. Dersleriniz, arkadaşlarınızın yanı sıra mutlak sizi ciddi bir biçimde oyalayacak bir hobi edinin. Yeni bir dil öğrenin, resim yapmayı öğrenin, spor yapın. Bunun gibi, kendinize uygun bir aktivite seçin. Ve bir daha asla kimse için kendinize zarar vermeyin. Sağlıkla kalın,

17 Ocak 2007 00:00