AS
Soru Sahibi
16 Eylül 2008 17:05

merhaba hocam benim dişlerim sapsarı kısa zamnda nasıl beyazlatabilirim ti

merhaba hocam benim dişlerim sapsarı kısa zamnda nasıl beyazlatabilirim tio verin hocam hadi ii gunler

1 cevap
Cevaplar (1)

tek seansta gerçekleştirilen ve muayenehanede 1 saat süren bir işlem le kalıcı beyazlık sağlanabilir. bu diş üzerine sürülen bir jel in ışık kaynağı ile aktive edilmesi esasına dayanır. ayrıca çok yaygın olmamakla beraber laser ile beyazlatma da yapılabilir.

17 Eylül 2008 09:25